A hétvégén két korosztály is csapatbajnoki mérkőzéseket játszott. Szombaton az U15-os korosztály, vasárnap az U19.

Az U15-ös bajnokságon egyesületünk 2 csapattal indult:

Multi Alarm SE I-es csapata 

  • Donáczi Gergő
  • Nagy Sámuel
  • Rankasz Ernő
  • Hart Petra
  • Jakab Kata
  • Palkovics Anna

valamint a

Multi Alarm II-es csapat

  • Kovács Domonkos
  • Palkovics Péter
  • Quaritsch Dániel
  • Dorozsmai Hédi
  • Mészáros Míra
  • Szemmelróth Szofi

A CSB-n hat csapat indult:

  • MASE I, II
  • Talentum
  • Érdi VSC
  • Pápai Kilián DSE
  • Sergélyesi Pelikán DSE

Végeredmény:

  1. Multi Alarm SE I-es csapata
  2. Sergélyesi Pelikán DSE
  3. Pápai Kilián DSE
  4. Érdi VSE
  5. Multi Alarm II-es csapata
  6. Talentum

Pontos eredmények...

      

Az U19-es bajnokságon egyesületünk játékosai:

  • Nagy Sebestyén
  • Nagy Sámuel
  • Gréczi Levente
  • Kiss Fanni
  • Hart Petra
  • Jakab Kata

A megmérettetésen 4 csapat vett részt

  • Talentum TSE I, II
  • OSC
  • Multi Alarm SE

Végeredmény:

  1. Multi Alarm SE
  2. Talentum TSE I.
  3. OSC
  4. Talentum TSE II.

 Pontos eredmények...

 Gratulálunk mindegyik csapatunknak!

 

 

 

 

A hétvégén két korosztály, az U15-ös és az U19-es csapatai mérik össze tudásukat.

Az U15-ös korosztályban 6 csapat játszik szombaton:

  • Talentum
  • Érd
  • Seregélyes
  • Pápa
  • MASE 1
  • MASE 2

Az U19-es korosztályban 5 csapat vasárnap:

  • Seregélyes
  • OSC
  • Talentum 1
  • Talentum 2
  • Multi Alarm SE

A hétvégén volt a csapatversenyek záró napja a rájátszás.

A szombati napon 2 csoportra lett szétszedve a 6 csapat. 3 csapat (Debrecen, Szeged, Pécs) a dobogón levő helyért játszottak, míg a másik 3 csapat (Fehérvár és 2 budapesti csapat) a kiesés ellen küzdöttek.

A csoportokon belül mindenki mindenki ellen játszott. Egyesületünk játékosai a 18 mérkőzésből mindössze egy mérkőzést vesztettek el, így a dobogó tetején lévő hely egyértelművé vált már délután 4 órakor. Az utolsó fordulóban a dobogó 2.-3. helyéért a Tisza Tollas SE és a Hajdú Gabona DTC küzdöttek egymással. Az alapszakaszban a szegedi gárda 6:3-ra nyert a debreceni csapat ellen és ezúttal is a Szeged bizonyult jobbnak és 5:4 arányban diadalmaskodtak.

A felső ágban így az eredmény:

  1. Multi Alarm SE
  2. Tisza Tollas SE
  3. Hajdú Gabona DTC

A kiesés ellen küzdő csapatok közül a legjobb a fehérvári csapat lett, majd második a budapesti NKE SE, míg utolsó helyen a szintén fővárosi Vízművek csapata lett, így a jövő szezont ők a második osztályban folytatják.

A csapat tagjai:

  • MUHZAFAR Labieb Bin
  • SZERECZ Márton
  • PYTEL Gergõ
  • PYTEL Bence
  • GRADWOHL Dániel
  • TóTH Henrik (játékos ezdő)
  • ULITINA Maria
  • GONDA Daniella
  • KõRöSI Ágnes
  • MADARáSZ Réka
  • BUKOVICZKI Bianka
  • BUKOVICZKI Nikoletta

Edző: Alan McIlvain 

Gratulálunk játékosainknak!

 

Húsvét vasárnapja előtt egy nappal kezdődött meg Budapesten az U13-as és U19-es korosztály országos bajnoksága.

A kisebbek versenye 1 napos míg a nagyobbaké 2 napos volt, így nekik húsvét vasárnap ért véget a verseny, egyeseknek bajnoki címet "tojt a nyuszi :)"

Dobogós eredményeink:

  • U13 fiú egyéni: Palkovics Péter 3. hely
  • U13 lány egyéni: Dorozsmai Hédi 3. hely
  • U13 fiú páros: Palkovics Péter - Koncz Gergátz Hubával 3. hely
  • U13 lány páros: Dorozsmai Hédi - Szajki Sárával 2. hely
  • U19 fiú egyéni: Nagy Sebestyén 2. hely
  • U19 fiú páros: Kiss-Bene Benjámin-Szita Gergely 1. hely
  • U19 vegyes páros: Szita Gergely-Kiss Fanni 1. hely

Gratulálunk minden résztvevőnek és helyezettnek!

(Ezen a héten, április 27, 28 az U11-es és U17-es korosztály országos bajnoksága lesz csarnokunkban)

A hétvégén (szombaton) kerül sor az 1. osztályú csapatok rájátszására.

Az 1-3 helyért a Multi Alarm SE, a Hajdú-Gabona DTC-SI (Debrecen), Tisza Tollas SE (Szeged) játszanak egymással

A 4-6 helyért, így a kiesés ellen küzd az Nemzeti Közszolgálati Egyetem SE (Budapest), Fővárosi Vízművek (Budapest) és a Fehérvár Badminton SE (Székesfehérvár) csapatai csapnak össze.

Időrend:

1. forduló 1-3. hely 10.00 óra Multi Alarm SE 1 : Tisza Tollas SE
1. forduló 4-6. hely 10.00 óra Nemzeti Közszolgálati Egyetem SE : Fehérvár BSE
2. forduló 1-3. hely 14.00 óra Hajdú-Gabona DTC-SI : Multi Alarm SE 1
2. forduló 4-6. hely 14.00 óra Fővárosi Vízművek SK : Nemzeti Közszolgálati Egyetem SE
3. forduló 1-3. hely 17.00 óra Hajdú-Gabona DTC-SI : Tisza Tollas SE
3. forduló 4-6. hely 17.00 óra Fővárosi Vízművek SK : Fehérvár BSE

A belépés természetesen ingyenes, mindenkit szeretettel várunk!

Alkategóriák