A hétvégén rendezett csapatbajnoki mérkőzésen 9. alakalommal is megszerezte a bajnoki címet egyesületünk.
Az őszi forduló után, ahol a 27 mérkőzésből 1 mérkőzést vesztettünk, a tavaszi fordulóban 2 mérkőzést nem tudunk hozni, magabiztosan tudattuk a magyar tollaslabda társadalommal, hogy Pécsen milyen komoly szinten folyik a munka.
Aki esetleg nem tudná az 1. osztályban 4 csapat vesz részt. Ebben a szezonban a szegedi Goodwill-Pharma TSE, a székesfehérvári FBSE, a debreceni DTC-DSC-SI és a pécsi Multi Alarm SE.
Csapatunk tagjai:
Fiúk:
- Krausz Gergely
- Pytel Bence
- Pytel Gergő
- Szerecz Márton
- Tóth Henrik (játékos ezdő)
Lányok:
- Bukoviczki Bianka
- Bukoviczki Nikoletta
- Kőrösi Ágnes
- Madarász Réka
- Maria Ulitina (vendégjátékos)
Vezetőedző: Alan McIlvain
Idén ez a bajnoki cím már zsinórban a 8. bajnoki cím.
Mindenképpen fontos megemlíteni az első osztályú csapat mellett a másod osztályú csapatunk is bajnok lett. Nagy csatában 4:3-as összesítéssel utasította maga mögé a budapesti NKSE csapatát, az őszi szezon után ismét, illetve győzedelmesekedett a győri (7-0) és a bodajki (7-0) csapat ellen is.
Csapatunk nevezett tagjai:
Fiúk:
- Kováts Máté
- Lakatos Levente
- Nagy Sebestyén
- Szita Gergely
- Végh Miklós
Lányok:
- Bereczkei Anna
- Kadlicskó Gréta
- Kiss Fanni
- Pytel Panna
- Szabó Fanni
- Szűcs Hella
- Varga Boróka