Penda Kupa

Hétvégén került megrendezésre a magyar bajnokság előtti utolsó felnőtt első osztályú ranglista versenye. Egyesületünk versenyzői közül a csapat többsége nem vett részt sérülés, családi elfoglaltság illetve tanulmányi okokból, így összesen 4 versenyzőnk indult.

Összesen 3 számban voltunk érdekeltek: férfi egyéniben Tóth Henrik magabiztosan utasított magamögé mindenkit. Végig koncentráltan játszva valósította meg az edzésen gyakoroltakat, ami biztató a következő két nemzetközi megmérettetése előtt. Férfi párosban Dubicz Mátéval az oldalán a párost is megnyerte, ami 2 dolgot jelentett: ő lett a legeredményesebb férfi játékos a versenyen, illetve hogy egyesületünk férfi játékosai közül ebben az évben mindenki nyert férfi párosban első osztályú ranglista versenyt.

A harmadik szám, amiben indultunk a vegyes páros volt, ahol Elek Marcell és Zsolt Eszter indultak. Sajnos nekik az elsőség nem jött össze, mert a döntőben alulmaradtak a Sinka, Keszthelyi duó ellenében.

A verseny részletes eredményeit az alábbi linken lehet megtekinteni:
http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=6EE11AAD-08ED-46C9-AC92-92AD2FF2F42C

Budapest, 2012. március 3-4.