Budapest, 2010. december 4. Babolat OSC Mikulás Kupa

2010. december 5. Hodos Tamás Emlékverseny

Mindkét verseny Budapesten került megrendezésre. A szombati napon zajlott le a Mikulás kupa, ahol egyesületünket Pytel Gergő képviselte az U13-as korosztályban. A versenyre külföldről is érkeztek játékosok, de Gergő mindenkit maga mögé szorított és ezzel az aranyérmet szerezte meg. Párosban a horvát Leo Sutevski-vel a második helyen végeztek.

Vasárnap pedig a Hodos Tamás Emlékverseny került megrendezésre, ahol a legfiatalabb játékosaink is bemutatkoztak és nem is akármilyen eredménnyel. Egyesületünk legfiatalabb játékosa a 7 éves Horváth Bence az U9-es kategóriában nem talált legyőzőre. Bence hatalmas leütéseivel mindenkit elkápráztatott, így az aranyérem az ő nyakában csilloghatott. Ezen a napon még egy aranyérem született az U13-as fiúknál. Ebben a kategóriában Szenjai Balázs veretlenül állhatott fel a dobó legmagasabb fokára. A lányoknál is születtek szép eredmények. Az U9-es mezőnyben Pytel Panna, az U11-es lányoknál pedig Szűcs Hella is a bronzéremnek örülhetett. Elmondhatjuk, hogy eredményesen szerepeltek fiataljaink, hiszen egy hétvége alatt három aranyérem is a „multis puttonyba" kerülhetett.